KONST / Litografier / Färglitografier 13535257
nr 1353 5257
Björn Ekegren
(f. 1955), Sverige
Färglitografier, 2 st, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. 1st, Signerade, 250-upplaga, bladets mått: 61x44-62x86cm, oramade lösa blad
Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:33:07
12/10 18:47:21
300 kr
12/10 19:28:06
Björn Ekegren
Läs mer om Björn Ekegren